Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Beatris Kozmetik nitelikli ürün kalitesini üstün hizmet anlayışıyla iç ve dış piyasaya sunmak üzere %100 yerli sermaye ile Niğde’de kurulmuştur. Beatris Kozmetik Türkiye ve Dünyada yaygın bayi ağı ve mağaza zincirleri ile sektörde adından sıkça söz edilen ve tüketicilerin tercih ettiği önemli bir marka konumundadır.

‘Kaliteli ürün, kaliteli hammaddeden üretilir.’ prensibini temel hedefi haline getiren ve bu konuda çalışmalarına yön veren Beatris Kozmetik hammadde tedariği noktasında Dünyanın en büyük tedarikçileri ile çalışmaktadır. Geleceğin trendlerini bugünden takip eden ve ürün çeşitliliğinden müşteri sunumuna kadar her aşamayı modern bir vizyon ile titizlikle organize eden Beatris Kozmetik hizmet kalitesini en üst düzeye çıkarabilmek için üretim parkurlarına her geçen gün daha fazla yatırım yapmaya devam etmektedir. Beatris Kozmetik’te, hammaddenin fabrikaya girişinden, ürünün tüketiciye sunulmasına kadar geçen süreç adım adım kontrol edilmekte, böylece yüksek kalitede ürün ve hizmet sağlanmaktadır. Sektöründe hızla yükselen Beatris Kozmetik, ürün kalitesi, çeşitliliği ve hizmet anlayışı ile dünya markaları arasında rekabetini sürdürmektedir.

MİSYONUMUZ

Beatris Kozmetik, uzun yıllara dayanan deneyimi ve kaliteli üretim anlayışı ile fason kozmetik üretiminde lider bir konumdadır. Misyonumuz, iş ortaklarımızın en değerli varlıkları olan markalarını güvenle teslim edebilecekleri, organizasyonu oturmuş, sürekli gelişime açık bir yapıda, Türkiye ve Avrupa’nın önde gelen ilk 10 üretim tesisleri arasında yer almak ve müşterilerimize en yüksek kalitede ürünler sunmaktır. Bu doğrultuda, son teknoloji ekipmanları, doğal ve kaliteli ham maddeleri kullanarak, iş ortaklarımızın ihtiyaçlarına özel formüller geliştiriyor ve yüksek kalitede ürünler üretiyoruz. Ayrıca, tüm ürünlerimizi uluslararası standartlara uygun şekilde üretiyor ve gerekli olan ruhsatlandırma işlemlerini gerçekleştirerek müşterilerimize yasal düzenlemelere uygun ürünler sunuyoruz.

VİZYONUMUZ

Beatris Kozmetik olarak, kozmetik, dermokozmetik, dezenfektan ve hijyen ürünleri üretiminde sahip olduğumuz geniş bilgi birikimimizi, yenilikçi teknolojiler ve bilimsel gelişmelerle birleştirerek uluslararası kalite standartlarını takip ediyoruz. Müşteri ve çalışan memnuniyetini her zaman ön planda tutarak sürekli kendimizi geliştiriyor, yerli üretimi destekleyerek ülke ekonomisine katkı sağlamak için çabalıyoruz. Ayrıca, ihracat potansiyelimizle de ülkemizi dünya pazarında temsil ederek kalkınmamıza katkıda bulunuyoruz. Amacımız, sektörde öncü bir konumda yer alarak, yeniliklerin öncüsü olmak ve topluma fayda sağlayacak ürünlerle dünya genelinde tanınan bir marka olmaktır.